İnstagram Fotoğrafları İndirme Programsız

0
2526

Programsız İnstagram fotoğrafları indirme mümkün müdür ? İnstagram fotoğrafları nasıl indirilir ? İnstagramda paylaştığım gönderileri indirebilir miyim ?

İnstagram hesabınızdaki fotoğraflarınızı ve videolarınız çok basit bir kaç adımda indirmeniz mümkün. Üstelik bu işlemi gerçekleştirebilmek için herhangi bir program kullanmanıza da gerek yok. Peki instagram fotoğrafları indirme nasıl yapılır ?

Özellikle instagramı kullanmayı bırakmayı düşünen kullanıcıların aklındaki en büyük soru ”İnstagramı kaldırdığım zaman içerisinde kalan fotoğraflarım ne olacak ? İnstagram fotoğrafları indirme işlemi yapabilir miyim ? ” olur.

İşte adım adım instagram fotoğraf indirme yöntemi : 

Öncelikle telefonunuzdan instagram uygulamasını başlatın. Ardından açılan ekranda sağ alt köşede bulunan profil butonuna tıklayın.

instagram fotoğrafları indirme

Buradan ekranın sağ üst köşesinde bulunan menü düğmesine (üst üste 3 çizgi şeklinde) tıklayın. Açılan menüden alt kısımda bulunan ayarlar sekmesine girin.

 

Ayarlar kısmında ”Gizlilik ve Güvenlik” sekmesinin altında bulunan ”Veri İndirme” seçeneğine tıklayın. Daha sonra ”İndirme Talep Et” butonuna tıklayın. Ve işlem bitmiştir. İnstagram tarafından 48 saat içerisinde fotoğraf, yorum, profil bilgileri ve daha fazlasını içeren bir bağlantı e-postası alacaksınız.

instagram fotoğrafları nasıl indirilir ?instagram fotoğraflarını kaydetmek

İlginizi çekebilir : Öğrenilecek En İyi Programlama Dilleri

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin