En Lüks Arabalar 2019 – En Lüks 10 Araba

1
3130

Lüks arabalar sadece rahat sürüşleri, üst düzey teknolojileri ve incelikleri ile değil aynı zamanda getirdikleri prestije göre de sınıflandırılmaktadırlar. Autocar’ın yayınlamış olduğu listeye göre 2019 yılı için en lüks arabalar listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Bir aracı lüks yapan hem ön hem arka koltuklarda ipeksi olağanüstü konfor, iyileştirilmiş mükemmel sürüş imkanı, göz alıcı tasarım ve yüksek performans gibi etmenlerdir. Yüksek teknolojiyle donatılmış araç içi ve geliştirilmiş bilgi-eğlence sistemi lüks arabalarda olması gereken zorunluluktur. Ayrıca günümüzde araçların mobil-ofis olarak kullanılabilme imkanı araç tercihlerinde gittikçe önemli bir kriter haline gelmektedir.

En lüks arabalar listesi hem ultra düzeyde konforlu, hem sürücü hemde arka koltuktaki yolcu için inanılmaz konforlu, yüksek teknoloji ile donatılmış her yönden harika arabaları içeriyor.

En Lüks Arabalar Listesi – En Lüks 10 Araba

1. Mercedes Benz S-Class

mercedes benz s-class

2. Range Rover

range rover

3. Audi E-tron Quattro

en lüks arabalar

4. Tesla Model S

Tesla S en lüks arabalar

5. Audi A8

audi a8

6. BMW 7 Series

bmw 7 series

7. Jaguar XJ

en lüks arabalar listesi jaguar xj

8. BMW X7

bmw x7

9. BMW 6 Series Gran Turismo

dünyadaki en lüks arabalar

10. Lexus LS

lexus ls

Yazı hazırlanırken Autocar sitesinden yararlanılmıştır. Konuyla alakalı soru, görüş ve düşüncelerinizi yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin