Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II 20 Mart’ta Vizyonda

0
1862

Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part: II

2018 yılında yayımlanan, yönetmenlik koltuğunda ve başrolünde John Krasinski’nin bulunduğu Sessiz Bir Yer (A Quiet Place) filminin büyük ses getirmesinin ardından filmin devamının geleceği açıklanmıştı. Neredeyse hiç diyalog olmamasına rağmen oldukça sürükleyici bir gerilim filmi olan Sessiz Bir Yer, Film Eleştirmenleri Derneği tarafından 2019 yılında “En İyi Bilim Kurgu/Korku” filmi ödülünü almıştı. Ayrıca filmin başrollerinden Emily Blunt, Beyaz Perde Sanatçıları Derneği tarafından “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü.

a quiet place part 2

Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part: II 20 Mart’ta Vizyona Giriyor.

“If they hear you, they hunt you” (Sesini duyarlarsa, seni duyarlar)  sloganıyla yayımlanan A Quiet Place filmi hayatta kalabilmek için hiç ses çıkarmamaya çalışan Abbott ailesinin mücadelesini konu ediniyordu. Sessiz Bir Yer 2 filmi ise ilk filmde hayatta kalan kişilerin vereceği mücadeleyi konu edinecek.

Filmin yönetmenlik koltuğunda tıpkı ilk filmde olduğu John Krasinski bulunuyor. Ayrıca başrolde ilk filmde başarılı bir performans sergileyen Emily Blunt yeniden seyirci karşısına çıkacak. Cillian Murphy ve Dijmon Hounsou ise kadroya yeni eklenen tanıdık isimler arasında.

A Quiet Place Part II – Sessiz Bir Yer 2 Fragmanı

İlginizi çekebilir: Çizgi Filmler Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

 

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin