Game Of Thrones 8.sezon tanıtım videosu !

1
3044

Şüphesiz son yıllara damgasını vuran, dünya çapında herkesin severek izlediği ve tüm zamanların en maliyetli dizilerinin başında gelen (pilot bölüm maliyeti yaklaşık 20 milyon $) GAME OF THRONES (Taht Oyunları) George R. R. Martin‘in kitaplarından uyarlanmış ABD merkezli HBO kanalında yayınlanmakta olan muhteşem bir dizidir.İlk bölümü 17 Nisan 2011 tarihinde yayınlanan dizinin yedi sezonu tamamlanmıştır.Tüm Game of Thrones izleyicilerinin sabırsızlıkla yeni sezonu beklediğini biliyoruz ve malesef bu sezon son heyecanlı bekleyişimiz olacak. 8.sezonunda final yapacağı açıklanan ve sadece 3 bölüm yayınlanacak olan dizinin fanları tarafından bir tanıtım videosu yayınlandı.Çekimleri devam eden final sezonunun 2019 ‘un ilk yarısında yayınlanması planlanıyor.

İşte herkesi heyecanlandıran adeta fragman tadında GAME OF THRONES tanıtım videosu :

game of thrones

Hala bu efsane diziden haberdar olmayan, izlememiş ve merak eden arkadaşların izlemesini şiddetle tavsiye ediyoruz ve siz değerli okuyucularımız için konusunu kısaca hatırlatalım.

GAME OF THRONES KONUSU

Pek çok hanedanlığın bir arada olduğu entrikalarla dolu bir dünya.Öyle bir dünya ki yaz mevsimi yıllarca, kış mevsimi ise neredeyse bir ömür sürebiliyor.Stark hanedanlığının egemen olduğu kış tepesinin kuzeyinde,Yedi Krallık’ı bir sınır gibi saran ve koruyan Duvar’ın ardında çok tehlikeli düşmanlar toplanmaktadır.Kral Robert Baratheon tarafından Yedi Krallık’ın başkentine çağrılan Eddard Stark kendini Demir Taht’a sahip olmak isteyenlerin acımasız mücadelesinin içinde bulur.Yalan ile doğruyu ayıramayacak hale gelen Eddard Stark kendisini ve Yedi Krallık’ı bekleyen tehlikelerden habersizdir.Bir yandan Demir Taht’ı ele geçirmek ve Yedi Krallık’a hükmetmek için herkes birbiriyle yarışırken başlarındaki asıl tehlikeden habersizlerdir.Kış, herkes için çok tehlikeli bir şekilde gelmektedir..

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin