Disney Oyuncularının Muhteşem Değişimi

0
2148

2000li yıllarda hepimizi ekrana kilitleyen Disney Channel’ı izlerken kimi oyuncularının yerinde olduğumuzu hayal ettik kimine de hayran olup posterini odamıza astık. İşte çocukluğumuzun dizilerinde oynayan o karakterlerden bazılarının zamanın nasıl geçtiğini sorgulatacak değişimleri ;

1.Selena Gomez

25 yaşındaki ünlü yıldızı birçoğumuz  2007-2012 yılları arasında çekilen Waverly Büyücüleri dizisiyle tanıdık. Haylaz ama sevimli bir büyücü olan Alex karakterini canlandıran Selena Gomez günümüzde birçok başarılı albüme imza atmış ve şarkıları hit olmuş bir şarkıcı olarak hayatına devam ediyor.

2.Demi Lovato

2009 yılında çekilmeye başlayan Sonny’nin Yıldızı dizisinde Sonny karakterini canlandırdı. Bunun dışında  Camp Rock adlı disney filminde de Jones Brothers ile başrolü paylaşmıştır. Özel hayatında yaşadıkları sebebiyle bir zamanlar depresyona girip profesyonel tedavi görmüş olsa da küllerinden doğup şarkılarıyla günümüzde başarısını sürdürüyor.

3.Zendaya

2010-2013 yılları arasında çekilen Haydi Çalkala’da Bella Thorne ile birlikte başrolü paylaştı, Rocky karakteriyle çok sevildi. 2017 yılında Örümcek Adam 2’de oynadı. 21 yaşındaki Zendaya günümüzde oyunculuk kariyerine paralel aynı zamanda şarkıcılık ve modellik de yapıyor.

4.Bella Thorne

Zendeya ile birlikte başrolü paylaştığı Haydi Çalkala dizisinde Cece karakterini canlandırdı.Dizide Rocky(zendaya) ve Cece(bella thorne) iki yetenekli dansçıydılar.Şimdilerde profesyonel olarak oyunculuğa devam eden Bella ayrıca aykırı tarzı ve renkli saçları ile beğeni topluyor.

5.Cole Sprouse/Dylan Sprouse

Zack&Cody’nin Lüks Yaşamı ve Zack&Cody Güvertede dizileriyle tanınmışlardır.İkizler dizide Zack ve Cody isimli iki kardeşin eğlenceli hayatını sergilemişlerdir. 25 yaşındaki genç yıldızlardan Dylan günümüzde oyunculukla birlikte daha çok modellik yaparken Cole ise 2017 yılında çekilmeye başlayan Riverdale dizisinde Jughead Jones karakterini canlandırmaktadır.

6.Miley Cyrus

2006-2011 yıllarında çekilen Hannah Montana’da başrol oynamıştır. Dizide Hannah ve Miley olarak çifte hayat süren Miley Stewart gündelik yaşamında herkes gibi sıradan bir kızdır, Hannah Montana olarak ise bir pop yıldızı. Hepimiz onu Hannah Montana dizisindeki sevimli hallerinden tanısak da diziden sonra bir süre aykırı yaşam ve giyim tarzıyla kimisinden beğeni toplayıp kimisi tarafından da oldukça eleştirilmiştir. Günümüzde profesyonel şarkıcılık kariyerine devam etmektedir.

 7.Zac Efron

High School Musical filmiyle tanınmıştır. Filmde Vanessa Hudgens ,  Ashley Tisdale, Lucas Grabeel gibi isimlerle başrolü paylaşmıştır. Devam filmleri de çekilen seride Troy karakteriyle çok sevilmiştir. 30 yaşındaki oyuncu günümüze kadar birçok filmde oynamış sevilen bir aktör olarak kariyerine devam etmektedir.

8.Debby Ryan

Zack&Cody Güvertede’de Bailey rolünü canlandırmıştır. Daha sonra 2011-2015  yılları arasında Jessie dizisinde Jessie adında bir dadı olarak boşrolde oynamıştır. Günümüzde en son Every Day filminde Jolene karakterine can veren Debby , oyunculuğa devam ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin