Birbirinden İyi Fitness Uygulamaları

0
1854

Fitness Uygulamaları

Birçoğumuz bir yandan sağlıklı , fit olmak , spor yapmak isterken spor salonuna yazılacak vakit bulamayız. Yazılsak da üşenir gitmeyiz. ” Keşke evimde spor salonu olsaydı , istediğim zaman spor yapardım ” deriz. Fisoloji.com spor salonuna vakit ve nakit harcamak istemeyip evde spor yapmayı tercih eden , spor yaparken de aynı zamanda beslenme alışkanlıklarını düzene sokmak isteyen okurlarımız için birbirinden iyi fitness uygulamaları derledi.

En İyi Fitness Uygulamaları

  • Nike Training ( NTC)

en iyi fitness uygulamaları

Nike tarafından düzenlenen uygulama tamamen ücretsiz. Antremanlar kas grubuna göre , antrenman türüne göre ve antrenman koleksiyonlarına göre 3’e ayrılıyor. Ayrıca isterseniz ”planım” kısmından spora ayırmak istediğiniz saat , kullanmak istediğiniz ekipman ve dilediğiniz zorluk seviyesine göre kendiniz için bir program hazırlatabilirsiniz. Ayrıca Nike + RunClub(NRC)’ı indirerek koşularınızı ve yürüyüşlerinizi NTC planınıza ekleyip , rotanızı ve yaptığınız km’i de görebilirsiniz.

  • Fit365

Fit365 sizin vücut bilgilerinizi , beslenme alışkanlıklarını ve ulaşmak istediğiniz hedef kiloyu kaydederek günde almanız gereken kaloriyi hesaplıyor. Daha sonra öğün öğün yediğiniz besinleri listeden ekliyorsunuz ve  fit365 aldığınız karbonhidrat , protein ve yağ oranlarını sizin için hesaplıyor ve dengeli beslenmenize yardımcı oluyor.

  • Fitwell

Fitwell hem beslenme hem de egzersiz uygulaması. Fakat bazı kısımları ücretli. Limitli sayıda egzersiz ve besin – aktivite takibi benim için yeterli diyorsanız ücretsiz plan tam size göre. Fakat kişiye özel egzersiz ve beslenme programı istiyorsanız aylık , 3 aylık ve yıllık ödeme planlarıyla uygun bir fiyatla fitwell sizi bekliyor!

İlginizi çekebilir: Birbirinden Fit Smoothie Tarifleri

  • Freeletics Bodyweight

Freeletics Bodyweight sizin için hem çeşitli egzersizleri videolu bir şekilde derliyor hem de arkadaşlarınızla veya başka sporseverlerle birlikte spor yapabilmeniz için çeşitli şehirlerden ücretsiz antrenman noktalarını paylaşıyor. Eğer kendime özel koçum olsun , benim için kişiselleştirilmiş bir egzersiz programı düzenlesin diyorsanız da belli bir ücret karşılığında kendinize özel program hazırlatabiliyorsunuz. Freeletics Running uygulamasını indirip Freeletics Bodyweight’e bağlayarak koşularınızı da antrenmanınıza ekleyebilirsiniz .

  • Fitekran

fitness uygulamaları

Fitekran diyet yapmak, spor yapmak isteyip de ne yapacağını bilmeyenler için birebir. Uygulama beslenme rehberi , egzersiz rehberi , sağlıklı yaşam rehberi vb. gibi kısımlara ayrılıp neyi nasıl yapacağınız konusunda sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendiriyor. Tüm bu spor ve diyet girişiminden önce bu uygulamayı indirip size en uygun beslenme ve spor şeklini öğrenmenizi öneririz.

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin