Haluk Levent Ve AHBAP

1
2486

Anadolu Halk Ve Barış Platformu ( AHBAP ) ;

Haluk Levent’in kurmuş olduğu bir sosyal yardımlaşma derneği. Bir çok ilde oluşumu bulunan dernek , çocuklardan muhtaç insanlara , ordan ağaç dikmeye kadar bir sürü güzel faaliyete imza atıyor.

AHBAP

Amaçlarını ” ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak” olarak belirten dernek , çalışmaları ile  iyi insanların da var olabileceğinin bir kanıtı.

Başta kurucusu ve genel başkanı Haluk Levent olmak üzere bütün AHBAP üyelerini , çalışanlarını ve bağışçılarını iyi kalpleri için kutlarız.

Adamsın Haluk Levent !

1 Yorum

  1. Slm Haluk abi sizden allah rızası için maddi yardım istiyorum evim kira üniversite Okuyan kızım var 3 yaşında kızım var eşim çalışıyor asgarî ücret alıyor yetmiyor işyeri kaç Aydan beri doğru dürüst aylığını vermiş degil kiramı faturalarmi vermiş değilim ayın kaçı olmuş parasızlık yüzünden dışarıya borcum var isteyip duruyorlar veremiyorum lütfen allah rızası için maddi yardım istiyorum Haluk abi sizden çok birşey istemiyorum sadece beni biraz rahatlatacak kadar maddi yardım istiyorum ederseniz çok sevinirim yardımcı olursanız IBAN numaram TR31 0006 7010 0000 0093 1059 60 yapı kredi bankası ne olur Haluk abi Bir dönüş yapın bana yardımcı olun biraz rahatlatacak kadar maddi yardım istiyorum allah rızası için

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin