Gezerken Gezdiren 4 Instagram Fenomeni

0
2629

Instagram dünyasında büyük bir kitle oluşturmanın püf noktalarından biri , çektiğin fotoğrafların ilgi çekiciliği ve kaliteli oluşu. Bazı instagrammerlar var ki hem geziyor, hem de kendi gezdikleri yerleri çektikleri kaliteli fotoğraflar sayesinde  bize de gezdirmiş kadar oluyorlar. Gittikleri ülkelerle , çektikleri güzel fotoğraflarla onları kıskanmamak elde değil 🙂 İşte fisoloji.com ‘un sizler için derlediği gezerken gezdiren 4 instagram fenomeni ;

  • Elvin Levinler 

instagram elvin levinlerinstagram elvin levinler

Oyuncu , yogini , instagrammer ve youtuber , köşe yazarı ve belki çok daha fazlası olan Elvin Levinler.Profiline girdiğinizde rengarenk bir sayfayla karşılaşıyorsunuz ve bence videolarından anlaşıldığı kadarıyla kişiliği de profili kadar renkli. Gerçekten Elvin o kadar çok geziyor ki, biz uyuyup uyanana kadar ülke değiştirmiş bile olabilir. Hatta öyle ki youtube’da bir videosunda evleri olmadığını da açıklamışlardı. Sonsuza kadar gez Elvin , renkli dünyanın takipçisiyiz!

Elvin Levinler instagram
Elvin Levinler youtube
  • Cansu Akın

instagram cansu akıninstagram cansu akın

Cansu’yu youtube’da video çekmeye başladığı ilk zamanlardan beri takip ediyorum ve popülaritesi arttıkça cana yakınlığı bir o kadar değişmeyen isimlerden biri. Başlarda daha çok makyaj videolarıyla izlediğim Cansu’nun şimdilerde en beğendiğim videoları çeşitli ülkelerden çektiği vloglar. Tarzı , cana yakınlığı ve de çektiği mükemmel fotoğraflar ile takipçi sayısı günden güne artan Cansu Akın da , gezerken gezdirenler arasında yer alıyor. Takipteyiz Cansu !

Cansu Akın instagram
Cansu Akın youtube
  • Polina Chursanova

instagram polina chursanovainstagram polina chursanova

Şu sıralar Paris’te olan Polina da gezerken gezdirenlerden . Bir süre Amerika’da yaşayan Polina , New York’tan attığı postlarla sizi bilmem ama beni epey bir imrendirdi 🙂 Kendine has tarzı ve havalı profili ile takipçi kazanmaya devam eden Polina da umarız hep gezmeye devam eder. Çok coolsun Polina , keyifli gezmeler !

Polina Chursanova instagram
Polina Chursanova youtube
  • Zeynep Zor

instagram zeynep zorinstagram zeynep zor

Bir çok kadını ”anne olunca özel hayat kalmıyor” , ”anne olursan bir süre tatil falan yapamazsıın yaa mümkün değil” algısından kurtaran süper anne ; Zeynep Zor. Oğluyla beraber geziyor yani hem gezip hem de oğluna vakit ayırıyor. Çocuk yapıp da nasıl hala bu kadar fitsin bilmiyoruz ama çok tatlı bir ailesiniz. Keyifli gezmeler  #mamazor , tabi ki takipteyiz !

Zeynep Zor instagram
Zeynep Zor youtube

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girin
Adınızı buraya girin